Robíme to čo nás baví a v čom sme dobrí..

Sme mladá a kreatívna dizajnérska a architektonická spoločnosť, ktorá tvorí interiérový a exteriérový dizajn na mieru podľa Vašich požiadaviek. Myslíme si, že dobrý a kreatívny dizajn je dôležitý pre pohodu a vývoj každého človeka, preto sa snažíme prinášať aj netradičné riešenia. Neváhajte si pozrieť naše portfólio a kontaktovať nás. Radi Vám pomôžeme spraviť Váš kúsok sveta krajším. Sme architektonická spoločnosť, ktorá kladie dôraz na transparentnú komunikáciu a individuálny prístup ku klientom.

architektonická spoločnosť Archideal vám pomôže vytvoriť a zrealizovať váš vysnívaný dizajn

logo - biele Archideal atelier
01.

ZASTREŠENIE

Služba A-Z na kľúč – naša architektonická spoločnosť vám zabezpečí projekt od vizualizácie až po realizáciu.

02.

ZNIŽOVANIE CIEN

Vytvárame tendre dodávateľských cenových ponúk a vždy vyberáme tie najlepšie so zreteľom na cenu a kvalitu.

03.

DOZOR

Autorský dozor, počas celej realizácie diela, vrátane stavebného dozoru v prípade potreby.

04.

KOMUNIKÁCIA

Sme v neustálom kontakte s klientom a informujeme ho o našich postupoch, ktoré taktiež sú vopred písomne stanovené.

05.

VÝBER MATERIÁLOV

Pri vzorkovaní pracujeme s výberom najlepších a najkvalitnejších materiálov od overených dodávateľov.

06.

KVALIFIKOVANÝ TÍM

Naša architektonická spoločnosť má svoj vlastný tím stavebníkov.

07.

BEZ POPLATKOV

Nemáme žiadne skryté poplatky.

08.

POSTUPNOSŤ PRÁCE

Naša architektonická spoločnosť kladie veľký dôraz na dodržiavanie presných postupov prác.

09.

PORADENSTVO

Poradenstvo klientovi – výber materiálu, optimalizácia…

10.

MULTIJAZYČNÝ TÍM

Komunikácia môže prebiehať v akomkoľvek jazyku.

11.

DIZAJN NA MIERU

Štýl šitý na mieru podľa Vášho výberu, v ktorom sa budete cítiť príjemne a zároveň pridáva hodnotu vašej nehnuteľnosti.

12.

RIADENIE NA DIAĽKU

Projekt vieme kompletne zastrešiť aj v prípade, že ste v zahraničí. Obdržíte harmonogram prác a kompletnú fotodokumentáciu počas realizácie diela.

Mladá a kreatívna architektonická spoločnosť vytvorí dizajn podľa vášho vkusu.

Daniela Šimkovicová
Daniela Šimkovicová
03/01/2023
Sme veľmi spokojní s architektonickým návrhom pri rekonštrukcii nášho bytu
Dagmar Pfeiferová
Dagmar Pfeiferová
13/12/2021
Spolupraca bola absolutne bezproblemova, skvela skusenost. :-) Navrhnute riesenie splnilo vsetky nase ocakavania dizajnovo, materialovo a farebne sa uplne trafili do nasho vkusu a potrieb! Navyse by som chcela vyzdvihnut ochotu, uzasnu komunikaciu a ustretovost celeho timu pocas celeho procesu, od vizualizacie, cez realizaciu az po dokoncovacie prace. S vysledkom sme nadmieru spokojni a vrelo odporucame sluzby Archideal interior design.
Lea Chodilova
Lea Chodilova
21/09/2021
veľmi príjemná komunikácia, kreatívne spracovaný návrh s moderným, vzdušným i premysleným designom, nakoľko bolo potrebné efektívne využiť malý priestor, tak aby obytná zóna a jej atmosféra ostala veľmi príjemná, s výsledkom som bez výhrad spokojná a spoluprácu s Archidealom môžem len s potešením odporúčať. Ďakujem veľmi pekne celému tímu a rada sa vrátim so žiadosťou aj o samotnú realizáciu na kľúč.
Jarmila Knapcová
Jarmila Knapcová
13/05/2021
Spolupráca od začiatku prebieha veľmi dobre. Po osobnom stretnutí a doladení detailov a našej predstavy sme dostali vypracované návrhy interiéru, s ktorými sme veľmi spokojní. Tím Archideal určite odporúčame.
Michala Grešková
Michala Grešková
02/02/2021
Musím vyjadrit obrovske nadšenie s prístupom a výsledkom arch.Mrnikovej. Riesili sme spolu detskú izbu a hernú pre 3 deti, čo bolo na priestor aj na požiadavku smerom od nás veľká výzva a už prvý návrh prekonal naše očakávania. Už predtým nám iný architekti robili návrh detskej izby a len slepo reflektovali naše slova, tuto bolo naopak cítiť nielen naše požiadavky ale aj veľkú dávku kreativity, vlastných vylepsenych riešení a nápadov. Chválim aj výbornú orientáciu v aktuálnych trendoch a prehľad aj u zahraničných dodávateľov. Rovnako sme boli spokojní aj s komunikáciu a promptnostou zapracovania pripomienok. Následne sme spolu riesili aj spálňu, ktorá rovnako do bodky splnila naše očakávania. Za nás najlepšia interiérová architektka, s ktorou sme mali možnosť spolupracovať.
Lucia Martinčeková
Lucia Martinčeková
21/01/2021
Chcela by som veľmi pekne poďakovať týmu z ( Archideal interiér design ), ktorý sa nám postaral o navrhnutie krásneho, luxusného dizajnu interiéru nášho domu. Celý projekt sa nesie v príjemných teplých tónoch, tak ako sme aj chceli. Skvelá práca, príjemný ľudia, spoľahlivá komunikácia. Ešte raz ďakujeme a pre tých, ktorí sa neviete rozhodnúť, tak určite odporúčam.
Oliver Haško
Oliver Haško
15/01/2021
So sluzbami interieroveho dizajnu som bol nadmieru spokojny. Pri zariadovani novostavby mi architekta bola velmi napomocna a dodala prepracovany plan s vizualizaciou celeho domu na zaklade ktoreho bolo velmi jednoduche si predstavit vysledok. Navrhnuty dizajn je nadcasovy, moderny a minimalisticky presne podla mojich predstav. Mozem iba odporucit a dodat ze pri zariadovani a realizacii je vzdy najpodstatnejsi plan. Prikladam moju oazu pokoja. Dakujem B.
Lenka Polerecka
Lenka Polerecka
15/01/2021
Skvela komunikacia. Dodrzane terminy. Pri navrhu 3.izby sme si uz sedeli tak, ze sme neprerabali absolutne nic a realizuje sa hned prvy návrh, nakolko uz uplne poznali nas vkus a potreby. Pomoc s vyberom do posledneho detailu. Ozaj mozme len vrelo odporucat.