návrh interiéru kaviarne, komerčné projekty Archideal

EXPRESNÝ NÁVRH INTERIÉRU BEZ VIZUALIZACIÍ

Potrebujete zrenovovať alebo otvoriť novú kaviareň, reštauráciu, kanceláriu, či iný komerčný priestor a nemáte čas na zvyš?

S našou novou službou expresný návrh interiéru vieme urýchliť celý proces dizajnového návrhu až po samotnú realizáciu. Táto služba oproti klasickému procesu návrhu neobsahuje vypracovanie vizualizácie, čím je celý návrh oveľa rýchlejší.

Vynechaním tvorby 3D vizualizácií Vám ušetríme až 20 týždňov čakania a zároveň niekoľko tisíc eur. Možno si hovoríte, že zariadenie zvládnete sami. Vytvoriť funkčný a zároveň estetický priestor, v ktorom sa budú ľudia cítiť dobre, niekedy nie je jednoduché. V tomto Vám pomôže práve expresný návrh interiéru od skúsených architektov

Práve pocit pohodlia a útulnosti je to, čo vie prilákať množstvo ľudí. Nehovoriac o tom, ak je pridanou hodnotou zaujímavý a pútavý dizajn. Je to dobrý dôvod na to, aby ste prenechali prácu odborníkom a využili službu interiérového dizajnéra.

Expresný návrh interiéru obsahuje nasledovné kroky:
1. Dispozičné riešenie
2. Mood board
3. Ručné skice navrhovaného priestoru
4. Výber materiálov a solitérnych prvkov
5. Výkresovú dokumentáciu k prvkom na mieru
6. Realizáciu – v prípade záujmu vypracujeme cenové ponuky a zabezpečíme kompletný manažment realizácie

01.

UŠETRÍME 12-20 TÝŽDŇOV ČAKANIA

Tvorba vizualizácie je zložitý a zdĺhavý proces. Práve vynechaním tohto procesu vieme ušetriť čas a využiť ho tak na samotnú realizáciu.

02.

UŠETRÍME VÁM NIEKOĽKO TISÍC EUR.

Proces vizualizácie je časovo, ale aj finančne náročný. Ak tento proces preskočíme, ušetríme Vám niekoľko tisíc eur.

Expresný návrh interiéru Vám ušetrí čas aj peniaze.