Prečo je interiérový architekt dôležitý pri zariaďovaní?

Dnes znamená domov oveľa viac, než strechu nad hlavou. Mnohí ľudia sa so svojim spôsobom bývania stotožňujú a chcú, aby príbytok odzrkadľoval ich osobnosť. Naše interiéry zväčša nemeníme zásadným spôsobom každý deň, rodinné domy staviame často raz za život. Keď k tomu príde, naskytá sa otázka, či nám má pomôcť interiérový architekt tzv. bytový architekt, alebo či to zvládneme radšej sami. 

V súčasnom prostredí digitálnych médií je interiér aj niečo, čím sa radi pochválime. Avšak, tento fenomén môže spôsobiť, že sa interiér stane len estetickým a fotogenickým miestom, netreba však zabudnúť na funkciu, spokojnosť a pohodlie. Ak potrebujete niekoho, kto usmerní vašu predstavu o dokonalom bývaní, bytový architekt je tou správnou voľbou.

 

Interiérový architekt vám pomôže zorientovať sa na trhu v množstve ponúkaných možností, pretože má prehľad. Pozná firmy, za ktorých realizáciu zodpovedá a venuje sa vášmu projektu profesionálne. Ušetrí vám čas pri navrhovaní, zháňaní nábytkov, správnej veľkosti sedačky, či postele, dozeraní na stavebných pracovníkov a to ako váš interiér bude vyzerať, uvidíte už pred samotnou realizáciou.

Nie náhodou je interiérový architekt tzv. bytový architekt medzi najviac vyhľadávanými službami v meste Bratislava. V online svete však miesto výkonu práce nie je až tak podstatné. Vizualizácie, ktoré pre klientov pripravujeme, robíme po celom Slovensku, ale aj v zahraničí. Pandémia nás naučila využívať aj online stretnutia a tak vieme, že na diaľku vieme vytvoriť aj realizácie na kľúč. Vyhľadávame firmy a služby čo najbližšie k miestu realizácie a tendrovo sa snažíme vybrať pre vás čo najnižšiu cenu, bez vplyvu na kvalitu ponúkaných služieb. 

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m2 miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku vrátane termínov.

Interierový architekt (bytový architekt) Vám navrhne interiér podľa Vaších predstáv.