O nás a našom ateliéri

Sme spoločnosť, ktorá tvorí interiérový dizajn a projekty rieši až po samotnú realizáciu. Riadime sa krédom: ,,Rob to, čo ťa bavía to aj robíme. Ponoríme sa do Vašej mysle a stávame sa tak kreatívnym nástrojom pre Vaše vysnívané projekty. S týmto prístupom nekreujeme len my, ale spolu s Vami tvoríme interiérový dizajn spoločne. Počas úvodného meetingu sa stávame dôkladnými pozorovateľmi a na základe rozhovoru analyzujeme Vaše predstavy, pocity a zapisujeme si záchytné body. Vďaka tomu tvoríme interiérový dizajn na mieru a už pri prvých vizualizáciách sa nám darí trafiť do klientských predstáv v priemere na 90%.

Chceli sme robiť veci inak. Zaujímavo a hlavne pre ľudí. Ak sa niečo nedá skopírovať a nahradiť, tak je to kreativita. Naša práca však nekončí kreativitou, ale uplatnením našich návrhov v praxi. Pretože, ak sa kreatívna časť našej práce nedá zrealizovať, ostáva len na papieri. Dôležitým aspektom je nielen navrhnúť projekt, ale samotné dielo aj zrealizovať do posledného detailu tak, ako vidíte na vizualizáciách.

Na každý projekt sa tešíme a berieme ho ako novú výzvu. Máme za sebou desiatky úspešne zrealizovaných projektov od jednotlivých priestorov cez komplexné rezidenčné projekty až po komerčné a korporátne projekty. Nie všetky je však možné uverejniť. Presný postup prác pri realizácii je dôkladne prepracovaný a časovo naplánovaný tak, aby klient dostal tú najkvalitnejšiu službu.

Výkresová dokumentácia je pre interiérový dizajn nesmierne dôležitou súčasťou projektu. Je natoľko detailná, že samotný projekt môžete realizovať aj po vlastnej osi, s vlastnými dodávateľmi. Výkresová dokumentácia okrem iného obsahuje aj výpis solitérnych prvkov. Samozrejme Vám v prípade záujmu vieme poskytnúť aj realizáciu na kľúč pod naším vedením. 13 – dôvodov prečo projekt realizovať prostredníctvom Archideal s.r.o.

Projekty vieme bezproblémov zastrešiť aj v zahraničí, keďže práve tam máme bohaté skúsenosti a jazykovú znalosť. Keď hovoríme o zahraničí máme na mysli aj Dubaj a celý blízky východ. Práve v Dubaji vznikla prvotná myšlienka založiť spoločnosť Archideal s.r.o. a našimi bohatými skúsenosťami pomáhať  klientom tvoriť ich vysnívaný interiérový dizajn.

Sledujte nás na našich médiách:

Interiérový dizajn je našou vášňou.