Interiér na mieru

O tom, prečo využiť služby bytového architekta sme už písali, prečítať si to môžete po kliknutí na tento odkaz.

Asi každý z nás to pozná. Rozhodneme sa zariadiť si byt, alebo dom a prvé, čo sa snažíme nájsť, je ten správny obrázok našej vysnívanej spálne, či kúpeľne. Ale čo ak sa mi páčia dva úplne rozdielne obrázky? Čo ak sa mi páči veľká posteľ z jedného obrázku a komoda
z druhého? Ako to skombinovať tak, aby ste nezaspávali s pocitom, že sa neviete rozhodnúť a celé vám to prerástlo cez hlavu?Predtým, než sa interiérový architekt, tzv. bytový architekt pustí do projektu pre klienta, analyzuje jeho potreby. Keďže nevyberá zariadenie pre seba, musí si vytvoriť predstavu o tých, ktorí budú na danom mieste bývať. Pomocou dotazníka a pár online stretnutí si interiérový architekt túto predstavu zhmotňuje. Nemusíte sa preto báť, že vám bytový architekt navrhne niečo, čo bude iba šablónou, pre každého klienta tvorí interiér na mieru, podľa jeho predstáv.

 

Interiér na mieru znamená, že vám nebude zavadzať nič vo výhľade z okna, architekt vám poradí, kde umiestniť vaše vysnívané kreslo, priestor bude funkčne a esteticky využitý a v prípade, že máte nerovnú stenu, či roh izby, interiérový architekt vie tieto nedokonalosti skryť, alebo im dať nový zmysel.

Zariaďovanie svojho príbytku by mala byť aktivita, ktorá Vás bude baviť a ktorá by mala odrážať váš životný štýl. To, čo vás obklopuje vás bude ovplyvňovať nejakú časť života, ak nie navždy:).Presne preto môže byť súčasťou vášho rozhodovacieho procesu aj interiérový architekt, ktorý vás nasmeruje na ten správny jedinečný interiér, ktorý je ušitý na mieru pre vás.

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m2 miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku vrátane termínov.

Interiér na mieru podľa interiérového architekta