Proces návrhu interiérového dizajnu

Ako pracuje Váš interiérový architekt?

cenova ponuka Archideal

1. Cenová ponuka

Viac info.

Cenová ponuka obsahuje finálnu cenu za 2-3 dispozície, vizualizácie a detailné výkresové dokumentácie. Viac o obsahu cenovej ponuky nájdete v sekcii. Cenová ponuka taktiež obsahuje termíny vyhotovenia.

zalohova platba

2. Zálohová platba

Viac info

Proces zálohovej platby je potrebný pre začatie procesu návrhu.

stretnutie meeting Archideal

3. Online meeting

Viac info

Prvé stretnutie prebieha online, kde architekt s klientom prechádza základné otázky pre priblíženie Vašej vízie. Jedna z otázok je Váš približne stanovený budget na realizáciu. Vami poskytnuté informácie sa použijú pri tvorbe štúdie.

zameranie Archideal

4. Zameranie

Viac info

Proces zamerania prebieha osobne, prípadne vychádzame z existujúcich pôdorysov. Objekt v tomto prípade ešte nemusí byť postavený/zrealizovaný. Vieme interiérový dizajn navrhnúť aj na základe existujúcého stavu.

dispozicia atelier Archideal

5. Dispozícia

Viac info

Navrhujeme bežne viac dispozícií, aby ste si vybrali tú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Samozrejme, výslednú dispozíciu si môžete nakombinovať zo všetkých variantov dispozícií podľa Vašich požiadaviek. Následne postupujeme na krok č. 6. Nakoľko je pre nás dôležitá Vaša spokojnosť, proces návrhu dispozície riešime spoločne, ako aj celý proces projektu. Tento krok sa následne stáva odrazom pre ďalšie kroky.

vizualizacie atelier Archideal

6. Vizualizácia

Viac info

Vizualizácie vychádzajú z online meetingu (dotazníka), kde vieme presne aké typy materiálov aplikujeme do vizualizácií. Vaše pripomienky následne aplikujeme do nových vizualizácií, až potom prechádzame na krok č. 7.

vykresy atelier Archideal

7. Výkresy

Viac info

Výkresová dokumentácia je veľmi dôkladne prepracovaná. Obsahuje stavebné výkresy, ako aj detaily nábytku, materiálového prevedenia a pod. Výkresová dokumentácia je natoľko detailná, že Váš dodávateľ (napr. stolár) môže vypracovať cenovú ponuku bez osobného stretnutia. Viac o obsahu cenovej ponuky nájdete v časti “Postup práce„.

realizacia architekti Archideal

8. Realizácia

Viac info

Naša spoločnosť poskytuje službu A-Z. Vieme Vám zrealizovať projekt na kľúč, ako aj uplatniť zľavy, poskytnuté našimi dodávateľmi. Výhodou je, že celá komunikácia, cenové ponuky, tendre a vyjednávanie zliav prebieha cez našu spoločnosť. Samozrejme finálny proces schvaľovania je na klientovi. Šetríme nie len Váš čas, ale aj Vaše peniaze. Projekt materiálovo optimalizujeme tak, aby sme sa dostali čo najbližšie k Vášmu stanovenému rozpočtu. V cene je architektonický dozor počas celého procesu diela.

RECENZIE

VYNIKAJÚCE recenzie 5 z 5

Daniela Šimkovicová
Daniela Šimkovicová
03/01/2023
Sme veľmi spokojní s architektonickým návrhom pri rekonštrukcii nášho bytu
Dagmar Pfeiferová
Dagmar Pfeiferová
13/12/2021
Spolupraca bola absolutne bezproblemova, skvela skusenost. :-) Navrhnute riesenie splnilo vsetky nase ocakavania dizajnovo, materialovo a farebne sa uplne trafili do nasho vkusu a potrieb! Navyse by som chcela vyzdvihnut ochotu, uzasnu komunikaciu a ustretovost celeho timu pocas celeho procesu, od vizualizacie, cez realizaciu az po dokoncovacie prace. S vysledkom sme nadmieru spokojni a vrelo odporucame sluzby Archideal interior design.
Lea Chodilova
Lea Chodilova
21/09/2021
veľmi príjemná komunikácia, kreatívne spracovaný návrh s moderným, vzdušným i premysleným designom, nakoľko bolo potrebné efektívne využiť malý priestor, tak aby obytná zóna a jej atmosféra ostala veľmi príjemná, s výsledkom som bez výhrad spokojná a spoluprácu s Archidealom môžem len s potešením odporúčať. Ďakujem veľmi pekne celému tímu a rada sa vrátim so žiadosťou aj o samotnú realizáciu na kľúč.
Jarmila Knapcová
Jarmila Knapcová
13/05/2021
Spolupráca od začiatku prebieha veľmi dobre. Po osobnom stretnutí a doladení detailov a našej predstavy sme dostali vypracované návrhy interiéru, s ktorými sme veľmi spokojní. Tím Archideal určite odporúčame.
Michala Grešková
Michala Grešková
02/02/2021
Musím vyjadrit obrovske nadšenie s prístupom a výsledkom arch.Mrnikovej. Riesili sme spolu detskú izbu a hernú pre 3 deti, čo bolo na priestor aj na požiadavku smerom od nás veľká výzva a už prvý návrh prekonal naše očakávania. Už predtým nám iný architekti robili návrh detskej izby a len slepo reflektovali naše slova, tuto bolo naopak cítiť nielen naše požiadavky ale aj veľkú dávku kreativity, vlastných vylepsenych riešení a nápadov. Chválim aj výbornú orientáciu v aktuálnych trendoch a prehľad aj u zahraničných dodávateľov. Rovnako sme boli spokojní aj s komunikáciu a promptnostou zapracovania pripomienok. Následne sme spolu riesili aj spálňu, ktorá rovnako do bodky splnila naše očakávania. Za nás najlepšia interiérová architektka, s ktorou sme mali možnosť spolupracovať.
Lucia Martinčeková
Lucia Martinčeková
21/01/2021
Chcela by som veľmi pekne poďakovať týmu z ( Archideal interiér design ), ktorý sa nám postaral o navrhnutie krásneho, luxusného dizajnu interiéru nášho domu. Celý projekt sa nesie v príjemných teplých tónoch, tak ako sme aj chceli. Skvelá práca, príjemný ľudia, spoľahlivá komunikácia. Ešte raz ďakujeme a pre tých, ktorí sa neviete rozhodnúť, tak určite odporúčam.
Oliver Haško
Oliver Haško
15/01/2021
So sluzbami interieroveho dizajnu som bol nadmieru spokojny. Pri zariadovani novostavby mi architekta bola velmi napomocna a dodala prepracovany plan s vizualizaciou celeho domu na zaklade ktoreho bolo velmi jednoduche si predstavit vysledok. Navrhnuty dizajn je nadcasovy, moderny a minimalisticky presne podla mojich predstav. Mozem iba odporucit a dodat ze pri zariadovani a realizacii je vzdy najpodstatnejsi plan. Prikladam moju oazu pokoja. Dakujem B.
Lenka Polerecka
Lenka Polerecka
15/01/2021
Skvela komunikacia. Dodrzane terminy. Pri navrhu 3.izby sme si uz sedeli tak, ze sme neprerabali absolutne nic a realizuje sa hned prvy návrh, nakolko uz uplne poznali nas vkus a potreby. Pomoc s vyberom do posledneho detailu. Ozaj mozme len vrelo odporucat.

Interiérový architekt vám vytvorí vysnívané bývanie podľa vášho vkusu.

Požiadajte o nezáväzná cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m2 miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku vrátane termínov.