house design home

Moderný interiérový dizajn domu v Nitre

Tento moderný interiérový dizajn rodinného domu sme navrhli pre mladú štvorčlennú rodinu. Venovali sme sa dispozičným zmenám, interiérovému dizajnu a dizajnu exteriérových oddychových plôch. Dizajn v tomto bohatom priestore sa drží najmä jednoduchých tvarov a línií. Modernosť a strohosť sa odzrkadľuje aj vo výbere materiálov. Prevládajú tu nadčasové tóny šedej a béžovej. Elegantné svietidlá dodávajú minimalistickým vstavaným nábytkom šmrnc a solitérne prvky v dekoroch a farbách prírody mu dodávajú pocit tepla a útulnosti. Priestory pre deti sú navrhnuté s ohľadom na  ich vek – hravo a farebne.

Objekt je delený na viacero krídiel, ktoré zahŕňajú spoločenskú časť – dennú zónu, zónu pre rodičov,  zónu pre deti, zónu pre hostí, domáce fittness a pracovnú zónu. Každé krídlo má taktiež vlastný obývací priestor a kúpelňu s toaletou. Úložné priestory hlavnej pre moderný interiérový dizajn spálne rieši priestranný samostatný šatník. Posledným krokom nášho návrhu bolo riešenie exteriérových plôch, kde sme riešili rôzne typy sedenia a prekrytie terás.

Moderný interiérový dizajn na mieru podľa vašich predstáv.

návrh obývačky, rodinný dom Nitra
architekti Bratislava, štúdio Archideal

Kruhový taburet | Archideal

Kruhový taburet je potiahnutý kvalitnou látkou odolnou voči opotrebovaniu.
Cena

design interiéru obývačky Nitra
navrh interieru obyvacky
interier dizajn kancelarie
interier obyvacky dom Nitra
interier detskej izby RD Nitra
návrhy kúpeľní Nitra dom
Nitra dom interiérový design

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Moderný interiérový dizajn rodinného domu