pracovný stôl Archideal

Projekt Bungalov na kľúč

Ak hľadáte minimalistický dizajnový projekt bungalovu, alebo hľadáte dočasné bývanie, ktoré bude Vaše, kompaktný bungalov jepre Vás tou správnou voľbou. Architektúra a interiérový dizajn dvojizbového bungalovu bol zameraný na uspokojenie potrieb širokej škály klientov. Architektonická štúdia bola, koncipovaná tak, aby jeho kompaktný tvar a dispozícia umožnovali umiestnenie a otočenie na ľubovolné miesto alebo svetovú stranu. Dokáže uspokojiť nároky na prechodné ubytovanie – chata, domček pre hostí, ale aj trvalé pre dvoch obyvateľov – malý samostatný rodinný bungalov, dostavba malého rodinného bungalova k existujúcemu domu.

Tento projekt bungalovu slúži na celoročné bývanie a všetky jeho miestnosti sú kompletne a plnohodnotne zariadené. Okrem toho šetrí čas pri výstavbe domu, má nízke prevádzkové náklady, nízky negatívny vplyv na životné prostredie, jednoduchosť údržby, maximálnu využiteľnosť, a zároveň ponúka luxusnú kvalitu a moderný dizajn, to sú hlavné pozitíva kompaktného bungalovu.

Či už ho nazvete ako malý bungalov, malý montovaný dom, domček, pre nás je to plne vybavené bývanie pre náročných v malom. Ak hľadáte bývanie, ktoré je nenáročné na výstavbu, nechcete stavať bungalov, prípadne malý domček, skúste tento luxus v malom. Kompaktný bungalov je sebestačné bývanie pre každého, kto hľadá dôstojné bývanie, ktoré sa dá umiestniť kdekoľvek – na záhradu, alebo v prírode. Tento projekt bungalov si môžete exluzívne zakúpiť len u nás.

Kliknite tu a môžete si zakúpiť tento projekt bungalov ako balík s kompletnou výkresovou dokumentáciou.

architektonicka spolocnost Bratislava
mini bungalov architektura

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Projekt bungalov na kľúč.