interierovy dizajn chaty

Interiérový návrh Chaty v Novej Bani

Vstúpte s nami do pôvabného priestoru prechodného bývania. Vytvorili sme interiérový návrh chaty s dôrazom na vzdušnosť a jednoduchosť. Tento jedinečný projekt zahŕňa nočnú zónu s kúpeľňou a spoločenskou miestnosťou na hornom podlaží chaty. Celý priestor sme navrhli do pohodlného vidieckeho a vintage štýlu, ktorý mu dodáva osobitý ráz.

Interiérový návrh chaty ponúka krásne prechodné bývanie, kde sa minimalizmus prelína s vintage estetikou. Výsledkom je priestor, ktorý spĺňa funkciu oddychu vo svojej elegancii a útulnosti. Nábytok nie je len funkčným, ale aj estetickým prvkom prepracovaným do najmenšieho detailu.  Vintage osvetlenie a poťahové látky v podobe kože a vzoru kohútej stopy hrajú významnú úlohu v dotvorení celkovej atmosféry. Dvierka skriniek vás zaujmú vďaka zaujímavým úchytom a orámovaniu. Priestor je doplnený fototapetami v štýle knižnice alebo lesa, čím vytvára jedinečnú a záhadnú atmosféru.

Izby majú vzdušný charakter pomocou prakticky umiestnených úložných priestorov, ktoré ho opticky delia a zároveň mu dodávajú otvorenosť. Interiérový návrh chaty zaujme farebnými nábytkovými prvkami, ktoré vyniknú na pozadí svetlých materiálov. Kúpeľňa je doplnená štýlovým zrkadlom na koženom remienku, dizajnovými závesnými svietidlami a vzorovaným obkladom, čo pridáva na elegancií a nostaligickom ráze priestoru.

Unikátny interiérový návrh chaty podľa vášho vkusu.

interiérový dizajn chaty
interiérový dizajn izby chata
interiérový dizajn chaty
návrh oddychovej časti chaty

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Interiérový návrh rodinnej chaty.