Dlho sme sa zamýšľali, aký dom navrhnúť, aby bol jednak nadčasový z pohľadu dizajnu, spĺňal koncept nízko-nákladového bývania a zároveň bol útulným rodinných zázemím poskytujúcim teplo domova. Tak, ako vidiecke domy spred 40-tich rokov. Z vlastnej skúsenosti vieme, že neprimerane veľké domy a priestranné miestnosti jednotlivých členov rodiny od seba odďaľujú, namiesto toho, aby ich spájali. Preto sme vytvorili koncept domu, v ktorom vládne ľudská mierka a ktorý vystihuje najmä praktickosť priestorov, nepoukazuje na veľkometrážne miestnosti. Chceli sme vytvoriť hlavne priestor pre život, ktorý poskytuje bývaniu nádych jednoduchosti, útulnosti a miesto na súkromie.

“Dom je navrhnutý tak, aby aj jeho nadčasový dizajn a vysoký štandard, predstavovali minimálne náklady na bývanie.„

Koncept tohto domu je minimalistický, no zároveň v sebe ukrýva všetko potrebné, ku komfortnému životu. Navrhneme Vám celkový dizajn domu od architektúry až po interiér, pričom máte možnosť meniť dispozíciu podľa vašich predstáv. Či už máte presnú ideu alebo potrebujete navrhnúť celý dom, radi vám pomôžeme. Poradenské služby poskytujeme úplne zdarma.

Náš koncept predstavuje dom s vysokou pridanou hodnotu. Chceme, aby sa z bývania stal splnený sen a záleží nám na tom, aby ľudia aktívne žili a oddychovali. Nielen interiér, ale aj exteriér domčeka bude plne využitý a bude poskytovať priestor na oddychzábavu a prinášať pozitívnu energiu.
V cene dizajnu domu bude aj príprava exteriéru, ktorý predstavuje pridanú hodnotu minimalistického bývania. Rozhodli sme sa, že na výber budú tri možnosti, ktoré majú prispieť k prehĺbeniu symbiózy s prírodou:

  • príprava včelínu,
  • príprava skleníku,
  • príprava riadkov na bylinky.

Príroda nám neustále niečo dávaberieme si z nej každý deň a preto si myslíme, že je potrebné odvďačiť sa jej a opätovať jej veľkú štedrosťBývanie v dome nemusí znamenať iba prežívanie, môžeme žiť aktívnekreatívneznalostnezdravo a šťastne.