interiérový dizajn obývačky

Návrh interiéru rodinného domu v Piešťanoch

Návrh interiéru rodinného domu v Piešťanoch sme tvorili na mieru pre štvorčlennú rodinu. Celý návrh interiéru spočíva v harmonickom a útulnom spojení minimalistického prístupu a komfortu s cieľom vytvoriť pekné bývanie. Každý kútik domova vytvára príjemnú atmosféru, kde sa spája vkus s praktickosťou.

Vidiecke prvky v interiéri vytvárajú pocit pohody. Kameň v podobe mramoru zase vnáša do priestoru luxusný nádych. Kuchyňa je navrhnutá na mieru presne pre potreby pani domu. Priestranná kuchynská linka je rozšírená o barové sedenie s výhľadom do celej dennej zóny, čím príjemne komunikuje s jedálňou a obývačkou. V jedálni je navrhnutý veľký jedálenský stôl s čalúnenými stoličkami, pri ktorom sa môže stretávať celá rodina.

Drevený obklad, ktorý sa tiahne od vstupnej haly, dodáva obývačke eleganciu. Presklené schodisko ukrýva televíziu so skrinkou a uzatvára túto časť. Rozľahlý, modulárny gauč na mieru poskytuje rôzne možnosti sedenia a výhľad na záhradu. Dopĺňa ho taburet, ktorým si možno gauč ľubovolne rozšíriť.

Návrh interiéru zohľadňuje aj fakt, že majiteľka je milovníčkou zelene. Rastliny zdobia okná obývačky, TV stenu aj priestor za gaučom. Dodávajú priestoru živosť a dotvárajú domácu atmosféru miestnosti.

Praktická spálňa je doplnená vlastným walk-in šatníkom, čo minimalizuje potrebu ďalších úložných priestorov. Široký taburet pri posteli a kozmetický kútik so skrinkou prakticky dopĺňajú štýlový dizajn spálne.

Jedinečný návrh interiéru podľa vášho vkusu.

návrh interiéru obývačky
návrh interiéru obývačky
dizajn kuchyne s ostrovčekom
návrh interiéru spálne
návrh interiéru spálne

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Jedinečný návrh interiéru na mieru.