dizajn jedálne

Návrh interiéru panelákového bytu Bratislava

Nahliadnite do trojizbového bytu v Petržalke a prezrite si náš návrh interiéru panelákového bytu. Naplno sa tu prejavuje spojenie estetiky a komfortu, vytvárajúc pôsobivý a útulný domov.

Väčšina vstavaného nábytku je v bielom odtieni alebo v prírodnom dekore dreva. Tieto prvky pridávajú celkovému vzhľadu bytu jasnosť a prirodzený ráz. Sú doplnené pastelovými a prírodnými farbami a celému bytu dodávajú útulnú a hravú atmosféru. Centrom diania tohto bytu je veľká obývacia miestnosť. Stala sa vstupnou zónou s úložným priestorom a príručným taburetom a zároveň aj jedálňou.  Takpovediac hlavným komunikačným uzlom bytu, ktorý sprístupňuje všetky zvyšné miestnosti. Návrh interiéru panelákového bytu v Petržalke vnáša so priestoru atmosféru, v ktorej sa spája pohodlie pre rodinu a chvíle strávené s priatelmi s funkciou.

Spálňa predstavuje miesto, kde sa snúbi dizajn a praktickosť. Zelená stena v tejto miestnosti pôsobí osviežujúco a zároveň relaxačne, privádza do nej pocit pokoja a harmónie. Do spálne vchádzame cez jednoduchý šatník, ktorý nám zabezpečuje dostatočný úložný priestor a efektívne využíva každý centimeter. Biela farba nábytku a tapety je doplnená pastelovými prvkami a dodáva celkový dojem štýlovosti.

Pracovňa, ktorá môže zároveň slúžiť ako hosťovská izba, plynule prechádza do otvorenej loggie. Zelený gauč v pracovni ladí s neutrálnym základom a dodáva izbe jemný nádych prírody a neformálnosti, čím kompenzuje moderné a strohé úložné priestory. Loggia so svojou flexibilitou užívania a prirodzeným osvetlením, tvorí ideálnu oázu pre prácu aj relax.

Tento návrh interiéru panelákového bytu je zaujímavý práve výraznou zmenou dispozičného riešenia. Obývaciu izbu sme premiestnili, čím sme získali vačší rozmer a priestor tak otvorili pre príjemné stretnutia.

Cieľom tohto návrhu bolo ukázať, že aj v rámci panelákového bytu je možné vytvoriť pôsobivý, funkčný a útulný interiér. Samotný priestor odzrkadľuje životný štýl majiteľov.

Jedinečný návrh interiéru panelákového bytu podľa vášho vkusu.

interiérový dizajn obývačky
Návrh interiéru panelákového bytu
interiér spálne
návrh kancelárie

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Návrh interiéru panelákového bytu.