architekt Bratislava interierove studio Archideal

Luxusný interiér na mieru - penthouse Grand Koliba

Luxusný interiér na mieru pre penthouse s priestrannou terasou na Bratislavskej Kolibe bol navrhnutý podľa požiadavok páru, ktorý má bohatý spoločenský život a žije čiastočne v zahraničí.

Návrh celého bytu sa drží moderného štýlu a exkluzívnych prvkov zhotovených na mieru. Rieši rôzne úrovne osvetlenia a kombinuje mnoho luxusných dizajnových solitérov. Tmavé materiály nábytkov sú kontrastne doplnené bielou mramorovou dlažbou a farebne výraznejšími čalúnenými prvkami. Úložné priestory sme tvorili s ohľadom na estetiku a zároveň aj funkčnosť, preto sme kuchynské spotrebiče a posteľ v hosťovskej izbe skryli do vstavaného nábytku.

Veľkú časť pôvodnej terasy sme prestrešili a pričlenili ju k obývacej izbe a kuchyni. Vznikol tak navyše priestor jedálne pre osem ľudí, mimoúrovňové sedenie s premietaním a krbom, bar so sedením a oddychová plocha s dizajnovým biliardovým stolom. V nočnej zóne sa nachádza hlavná spálňa so šatníkom a kúpelňou, taktiež hosťovská izba s vlastnou kúpelňou a toaleta. Na terase je umiestnený bazén, rôzne typy sedenia a sauna so sprchou.

Jedinečný, luxusný interiér na mieru podľa vašich predstáv.

Luxusný interiér na mieru
interiér na mieru Grand Koliba Bratislava
luxusny navrh interieru atelier Archideal
dizajn spálne Grand Koliba Bratislava
interiérový dizajn pracovne Archideal
návrh kancelárie Grand Koliba Bratislava
luxusny navrh terasy, atelier Archideal

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Luxusný interiér na mieru.