vizualizacie a bytovy dizajn Archideal

Interiérový design rodinného domu
-Trnava

Interiérový design navrhnutý interiérovým architektom pre mladú rodinu z Trnavy. V návrhu rodinného domu sme sa venovali obytným častiam. Moderný minimalistický design architektúry odzrkadľuje aj interiérový design.

Vo všetkých miestnostiach sme používali neutrálne farby prírodných odtieňov, tmavšie drevo a výrazné čierne pvky. Dominantami dennej zóny schodisko, ostrovček s barovým sedením a veľký minimalistický gauč. Nad ostrovček z kvalitného kameňa sme zavesili zaujímavé geometrické svietidlo, ktoré nekoliduje s jedálenským osvetlením. Priestrannú kuchyňu s obývačkou delí podsvietená lamelová stena. Pod nenápadným schodiskom me vytvorili oddychový priestor azáhradkupre kvety. Do spálne sme umiestnili zaujímavú čalúnenú posteľ a kozmetický stolík so zrkadlom, ktoré určite záujmu. Vrámci podlahy sme pracovali s rozložením betónovej dlažby, drevených parkiet a s vytváraním drevených schodíkov.

Moderný interiérový design na mieru podľa vašich predstáv.

interierovy design obyvacky, RD Trnava
návrh interiéru kuchyne rodinného domu Trnava
interierovy design Trnava
interierovy architekt ocelove schody
návrh spálne, rodinný dom Trnava

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Interiérový design rodinného domu.