interiérový dizajn Archideal, kaviareň v Dubaji

Architekt pre zahraničie navrhol kaviareň v Dubaji

Slovenský interierový architekt pre zahraničie, špecializovaný na komerčné priestory navrhol moderný interierový dizajn kaviarne v Dubaji. Kritériami klientky, ktorá nás oslovila s vytvorením interiérového dizajnu kaviarne v Dubaji, bola jedinečnosť, elegancia a zároveň útulnosť. Materiály a farebnosť reflektujú prírodné prostredie Dubaja. Kameň, štuková omietka a liata podlaha pripomínajú piesok, kovové, sklenené prvky a zrkadlá evokujú luxus. Zlaté svietidlá a oblé panely vytvárajú osobitú charizmu kaviarne, ktorú navrhol architekt pre zahraničie.

Čalúnené prvky tón v tóne dopĺňajú neutrálnu farebnú škálu. Drevené nábytky vracajú zákazníka do príjemnej až domácej atmosféry. Do priestoru sme vniesli život zakomponovaním zelene do vstavaného nábytku. Aj napriek trendovej béžovej farebnej škále sme sa snažili priestor udržať jemne kontrastný a živý.

Architekt pre zahraničie a jedinečná kaviareň v Dubaji.

architekti Bratislava, kaviareň v Dubaji
interior design Dubaj kaviaren
navrh interieru kaviarne, interierove studio Archideal, architekt pre zahranicie
vizualizácia interiéru kaviarne, komerčné priestory

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Architekt pre zahraničie navrhol interierový dizajn kaviarne v Dubaji