interierovy dizajn obyvacky

Bytový dizajn rezidencie v Horskom parku

Bytový dizajn sa ladil do príjemných teplých tónov s akcentami zelenej farby. V obývačke sme sedačku doplnili o zaujímavé kožené kreslo v koňakovej farbe. V rámci TV steny sme sa snažili o čo najviac úložného priestoru kombináciou otvorených a zatvorených políc. Otvorené časti políc sme podsvietili LED pásmi a vďaka kombinácii s tmavými prvkami, ako je jedálenský a konferenčný stolík, spodná časť TV steny a doplnkové komponenty získava interiér žiaducu dávku elegancie. Jedálenský stôl je rozkladací, takže v prípade potreby vie poskytnúť viac priestoru na stolovanie.

V spálni bytový architekt zachoval pôvodné časti nábytku a doplnili ich drevom vo forme obkladov a tak pôsobí útulnejšie aj vďaka tapete na stene. Navrhovaná posteľ je na mieru a skrýva v sebe úložný priestor rovnako ako aj taburet pred ňou. Moderné nočné stolíky, koberec a nočné lampy v bytovom dizajne príjemne oživujú svetlý koncept interiéru.

Jedinečný bytový dizajn podľa vašich predstáv.

interierovy dizajn obyvacky realizácia interierového dizajn
bytovy dizajn
bytovy dizajn
interiérový dizajn spálne
vizualizacia spalne, studio Archideal Bratislava
design obyvacky

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Bytový dizajn navrhnutý architektom.