návrh interiéru Archideal

Bytoví architekti navrhli interiér v Senci

Výnimočný dvojpodlažný rodinný dom v modernom štýle s prvkami luxusu, ktorí navrhli bytoví architekti. Rodinný dom ponúka štýlový životný priestor pre celú rodinu. Prvé podlažie ohromuje návštevníkov elegantnou vstupnou halou s úložnými priestormi na mieru a solitérnym sedením. Chodba vás uvádza do útulnej relaxačnej lounge miestnosti plnej rastlín, ktoré v priestore pôsobia osviežujúco. Mramor s výrazným žilovaním zdobí podlahy vstupných častí domu, lounge miestnosti a kuchyne. Dizajnovo lemuje masívne dubové parkety v obývacej izbe a jedálni. Objavuje sa aj na stenách kúpeľne, kuchyne a takisto jedálne, čím dizajnovo prepája jednotlivé priestory.  Priestranná kuchyňa napojená na jedáleň vytvára spolu s obývacou izbou harmonický spoločenský priestor. Bytoví architekti pri návrhu mysleli aj na ten najmenší detail.

Druhé podlažie patrí nočnej zóne, kde sú spálne pre rodičov, dve detské izby, kúpeľňa a hosťovská izba. Dubová dyha v prírodnom odtieni vnáša interiéru teplý dotyk prírody. Kontrastom je tmavšia antracitová farba, ktorá dodáva do návrhu interiéru eleganciu. Lamelové prvky pridávajú textúru a hravosť dizajnu. Jedna detská izba je oživená modrou farbou na čalúnenej posteli, zatiaľ čo druhá sa rozjasňuje vojenskou zelenou.

Bytoví architekti sa v izbách snažili o čo najefektívnejšie riešenie úložného priestoru v kombinácií s priestorom slúžiacim k oddychu. Štýlová spálňa pre klientku je ladená žensky, do púdrovo ružovej s tajomným kozmetickým kútikom za posuvným zrkadlom. Dominujú v nej úložné priestory a mohutné čalúnené čelo postele. Hostia sú ubytovaní v izbe, kde oranžová farba dodáva priestoru sviežosť a vitalitu.

Tento rodinný dom vyniká sofistikovaným spojením prírodných prvkov, luxusu a hravosti. Bytoví architekti vytvorili dizajn interiéru na mieru s precíznym vkusom. Výrazný mramor, dubová dyha a štýlové farby prinášajú do každej miestnosti nezameniteľnú atmosféru. Tento rodinný dom nesie charakter moderného luxusu.

Bytoví architekti pre váš unikátny interiér.

návrh chodby interiér
pouf, dizajn Archideal

Pouf S uložným priestorom | Archideal

Je to unikátny interiérový doplnok s praktickým využitím.
Cena

návrh interéru jedálne
návrh obývačky
návrh kuchyne
dizajn chodby
spálňa dizajn
detska izba pre dievca
dizajn spálne
detská izba pre chlapca
chlapčenská detská izba

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Bytoví architekti zrenovovali interiér RD.