návrh interiéru

Škandinávsky štýl bytu v Ružinove

Moderný interiér tohto trojizbového bytu v Ružinove je priam stvorený pre starší manželský pár, ktorý sa nebojí živých farieb a vkusne prepojených prvkov. Navrhnutý škandinávsky štýl sa spája s oživujúcou mentolovou a teplou tehlovou farbou, čím vytvára harmonickú atmosféru pre každodenný život.

Už pri vstupe do bytu vás uvíta štýlová predsieň, kde steny v mentolovom odtieni spolu s dubovou dyhou vytvárajú zaujímavý kontrast. Praktický úložný priestor s taburetom je elegantne skombinovaný so zrkadlovým obkladom.

Obývačka s jedálňou je ohromujúca svojou sviežou eleganciou. Dominuje jej TV stena s farebným terrazzovým obkladom, ktorý sa opakuje aj ako podlaha v chodbe a kuchyni. Táto jedinečná kombinácia s tehlovou farbou nástenných skriniek a vysokých skriniek v dubovej dyhe dodáva priestoru nádych štýlu a súčasne pôsobí príjemne a útulne. 

Škandinávsky štýl je vidieť aj v kuchyni, kde prevláda mentolová farba a minimalistický dizajn. Tehlové detaily sa opakujú na podlahe kuchyne, čím sa vytvára súvislý pohľadový príbeh s obývačkou.

Spálňa je miestom pokoja a oddychu. Príjemná farba tehly na skriniach vytvára teplý a uvoľnený pocit. Kľúčovými prvkami sú kvalitné textílie ako koberec v mentolovej farbe, ktoré dodávajú nádych elegancie.

Pracovňa, ktorá môže slúžiť aj ako hosťovská izba, je zariadená funkčne. Biela farba stien a nábytku spolu s teplými odtieňmi dreva vytvárajú priestor na koncentráciu a oddych. Moderný škandinávsky štýl je tu cítiť najviac, pretože ideálne zapadá do funkcionality pracovnej atmosféry.

Tento interiér je živým príkladom toho, ako spojiť moderný dizajn s farbami a prvkami škandinávskeho štýlu tak, aby vznikol priestor, v ktorom sa budú starší manželia cítiť pohodlne a vkusne.

Škandinávsky štýl bytu podľa vášho vkusu.

Škandinávsky štýl
návrh obývačky na mieru
dizajn kancelárie
interiérový dizajn spálne
dizajn spálne

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Škandinávsky štýl v bratislavskom byte.