sedačka interior design Archideal

Rekonštrukcia interiéru a exteriéru rod. domu Malinovo Bratislava

Rekonštrukcia interiéru a exteriéru rodinného domu v okolí Bratislavy nám bola zverená do rúk od viacpočetnej rodiny. Naším cieľom bolo vytvoriť útulný a praktický domov pre rodičov a aktívne deti rôznych vekových kategórií. Moderný interiér sa nesie vo svetlých farbách a prírodnom dreve. Denná zóna a hlavná spálňa pôsobia skôr minimalisticky a decentne, no sú doplnené zaujímavými dizajnovými solitérmi.

Priestory obývané deťmi sú hravé a oživené farbami a tvarmi vo vkusných kombináciách. Odstránením bariéry pôvodných vysokých skriniek v kuchyni rekonštrukcia interiéru a exteriéru vytvorila bohatý otvorený priestor, ktorý plynie až do obývačky s výhľadmi do záhrady. Denná zóna tak prepája zároveň všetkých členov rodiny pri ich interiérových aj exteriérových aktivitách.

Druhé krídlo tohoto podlažia s prístupom do exteriéru skrýva zónu pre dve staršie deti, ktoré si môžu užívať súkromie vo vlastnej spálni, obývacej izbe, šatníku a kúpeľni. V hornom podlaží domu sa nachádza zóna rodičov s terasou, šatníkom a pracovným kútom a detské izby pre mladšie deti s herňou a šatníkom. Posledným štádiom návrhu bola záhrada s bazénom a saunou, vínna pivnica, terasa horného podlažia a vstupná časť domu s garážou. Rekonštrukcia interiéru a exteriéru tohto rodinného domu bola rozsiahlym a komplexným zadaním.

Jedinečná rekonštrukcia interiéru a exteriéru rodinného domu podľa vašich predstáv.

interierovy dizajn obyvacky
dizajn kuchyne s jedalnou, architekti Archideal
návrh kuchyne atelier Archideal
návrh hosťovskej izby
interierovy dizajn terasy Malinovo
luxusný návrh terasy Archideal
architektura terasy rodinný dom Malinovo
interierovy dizajn Archideal

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Rekonštrukcia interiéru a exteriéru na mieru.