obývačka interiér na mieru

Minimalizmus dizajnu rod. domu v Žiline

V modernom interiéri tohto rodinného domu dominuje minimalizmus a pocit jednoduchosti a elegancie. Pre mladý pár poskytuje neutrálna farebná paleta pokojné a harmonické prostredie pre ich každodenný život. Orechová dyha sa stáva dominantnou a výraznou v kontraste so svetlými a béžovými tónmi.

Vstupná hala prináša prvotný dojem z minimalistického dizajnu so zameraním na funkčné detaily a úložný priestor. Kuchyňa s komorou, ktorá je skrytá za obkladom z orechovej dyhy a prístupná tajnými dverami odhaľuje funkčný priestor. Priestrannej jedálni dominuje okrúhly stôl, ktorý zjemňuje strohý minimalistický charakter interiéru a dodáva mu hravosť.

Obývací priestor zaujme dominujúcimi subtilnými svietidlami v tvare listov. Priestranná sedačka na mieru ponúka majiteľom dostatok miesta, či už na rodinný relax alebo spoločenské stretnutia. Minimalizmus je v tomto koncepte interiéru oživený prvkami zeleňe, dodávajúcimi živosť a sviežosť.

Kúpeľňa pokračuje v rovnakom dizajne a použitým materiálom evokuje jemný luxus. Sprchový kút aj vaňa ponúkajú možnosti plnohodnotnej relaxácie. Dvojumývadlo a úložné priestory v jednoduchom dizajne harmonicky ladia k interiéru.

Práčovňa v rovnakom duchu, ponúka priestorovú funkčnosť a estetiku. Minimalizmus umožňuje logické rozvrhnutie a praktickosť využitia.

Celkový dojem minimalizmu sa v tomto interiéri prelína s funkčnosťou a pohodlím. Neutralita farieb, výrazne vykontrastovaná orechovou dyhou, vytvára priestor, v ktorom môže mladý pár žiť  naplnený pohodou a eleganciou.

Hravý minimalizmus podľa vášho vkusu.

minimalizmus v obývačke
interiérový dizajn jedálne
kuchyňa s ostrovčekom interiér
kuchyňa s ostrovčekom interiér
obývačka interiér na mieru
návrh chodby

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m² miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku do 48 hodín, vrátane termínov.

Minimalizmus dizajnu rodinného domu.