INTERIÉROVÉ OCEĽOVÉ SCHODY

Keď sa povie stavba alebo montáž schodov, väčšina z nás si predstaví pomerne jednoduchý proces. Do nášho portfólia pribudol veľmi špecifický projekt týkajúci sa vizualizácie a realizácie schodov. Nie však obyčajných schodov. Čím bol náš ďalší projekt zaujímavý a v čom naopak náročný?

Realizáciu týchto schodov, ktorej predchádzala vizualizácia, sme vnímali ako veľkú výzvu. Pri pohľade na obrázok vidíme finálny produkt nášho tímu Archideal, avšak nevidíme jeho veľmi špecifický a podrobný proces výroby vrátane tých najmenších detailov.

Už prvotná informácia od klienta bola zaujímavá a zároveň nezvyčajná: „interiér domu je dokončený, ale schody nie“.

Naša šikovná architektka 👩🏻‍💼neváhala ani chvíľu a hneď sa chopila príležitosti na novú výzvu. Popri tvorbe viacerých variantov vizualizácie schodov sme sa pripravovali na proces realizácie, pričom sme museli vymyslieť celú logistiku a montáž oceľových schodov. Veľká vďaka patrí klientovi, ktorý nám bol veľmi nápomocný.

Oceľové schody sú navrhnuté tak, aby neobsahovali žiadne viditeľné spoje. Táto unikátna konštrukcia 🔧 bola celá vypaľovaná. Stupnice sú vyrobené z čistého dreveného masívu a jedna stupnica váži približne 10 kg.

Oceľové schody dosahujú viac ako 1 tónu.

Dizajnér a architektii na oceľové schody do interiéru a outeriéru. Sme spoločnosť, ktorá sa venuje návrhovaniu interiérových, ale aj exteriérových schodov. Ide nám o praktickosť, ale samozrejme samotný vzhľad je pre nás dôležitým aspektom. Veď nakoniec schody tvoria najväčšiu súčasť v celkovom priestore.