NAVRHUJEME INTERIEROVÝ DIZAJN KAFETÉRIE

Kafetéria & Galéria v Považskej Bystrici

Pamätáte na inšpiratívny gastro projekt Bistro Galéria v Považskej Bystrici? Niektorí z Vás možno postrehli, že kaviareň Považská Galéria pred pár dňami otvorila svoje brány pre zákazníkov. Okrem vynikajúcej kávy, rôznych nápojov a sladkého občerstvenia si môžete pochutnať aj na výbornej domácej zmrzline.

Úlohou nášho tímu Archideal, pred pár mesiacmi, bolo navrhnúť a predstaviť dispozíciu a vizuál interiéru budúcej kaviarne v Považskej Bystrici. Spojením majiteľovej predstavy a našich skúseností s navrhovaním interiéru pre gastronómiu sme dosiahli unikátny výsledok.

Počas tohtoročných letných mesiacov náš vizuál interiéru, ktorý je plný unikátnych dizajnových prvkov, dostal reálnu podobu. Novootvorená zmrzlináreň a kaviareň Považská Galéria má lukratívne a ľahko dostupné umiestnenie v centre mesta Považská Bystrica. Interiér kaviarne, v ktorom sa snúbia prvky luxusu a nadčasu, Vás zaiste ohúri a zaručí príjemnú atmosféru. Vašu obľúbenú kávu alebo sladké občerstvenie si môžete vychutnať aj na terase, ktorej súčasťou je taktiež niekoľko dizajnových prvkov.

Keď budete mať cestu okolo Považskej Bystrice a dostanete chuť na kávu a koláč, prípadne domácu zmrzlinu, určite sa zastavte v kaviarni Považská Galéria. My sme tak urobili a musíme povedať, že káva je ozaj vynikajúca. Je viac než jasné, že kaviareň Považská Galéria ešte navštívime, pretože jej návšteva bola príjemným gastro, ale aj dizajn zážitkom. Pre viac komerčných priestorov kliknite tu:

Ateliér Archideal ďakuje za spoluprácu a praje veľa spokojných zákazníkov.

Viete, že Považská Galéria je vlastne vstup do CO úkrytu?

Požiadajte o nezáväzná cenovú ponuku.

Pošlite nám pôdorys, prípadne m2 miestností, ktoré chcete navrhnúť. Následne Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku vrátane termínov.